Zásilky zasílané do Prahy

  • Výdej zásilek probíhá vždy v den příjezdu autobusu do Prahy a následující den, tedy obvykle v pátek a v sobotu, v kanceláři Korona Travel na adrese U Sluncové 71/14, 18600 Praha 8 – uvnitř hotelu Olympik Tristar několik metrů vlevo od recepce.
  • Páteční výdej je ovlivněn příjezdem autobusu do Prahy, který je podle jízdního řádu kolem 15:00, ale leckdy autobus dorazí i dříve nebo naopak později. Jakmile jsou zásilky doručeny a připraveny k převzetí v naší kanceláři, obdrží příjemce SMS zprávu na číslo uvedené odesílatelem. Je tedy nezbytné, aby odesílatel v Řecku uvedl správný a aktuální příjemcův mobilní kontakt. Není-li v SMS zprávě uvedeno jinak, probíhá výdej v pátek do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.
  • V případě, že si příjemce doručenou zásilku nevyzvedne v pátek ani v sobotu, může si ji vyzvednout až v příštím termínu (obvykle o týden později), který je vždy uveden v SMS. V takovém případě je příjemci při převzetí zásilky naúčtován poplatek za úschovu ve výši 300 Kč za kus za každý týden. Pokud příjemce, který si zásilku nevyzvedl v pátek ani v sobotu, a nechce nebo nemůže čekat na vyzvednutí do příštího termínu, lze si telefonicky domluvit expresní převzetí kdykoli během týdne – za tuto službu je účtován poplatek 250 Kč a přičítá se k poplatku 300 Kč za úschovu.