Zásilky odesílané z Prahy

  • Příjem zásilek k odeslání do Řecka probíhá nejpozději den před odjezdem, tedy standardně v pátek, od 10:00 do 17:00 v kanceláři Korona Travel na adrese U Sluncové 71/14, 18600 Praha 8 – uvnitř hotelu Olympik Tristar několik metrů vlevo od recepce.
  • Při předání je odesílatel povinen prokázat se průkazem totožnosti, sdělit svůj mobilní telefon, stejně jako jméno a mobilní telefon příjemce, dále vyplnit a podepsat čestné prohlášení o obsahu zásilky. Zásilka je většinou dopravena do Řecka nadcházející neděli, tedy 2 dny poté, může to však být i o jeden nebo dva týdny později. V závislosti na místě doručení si vámi uvedení příjemci mohou zásilku vyzvednout buď ještě v neděli nebo v pondělí.
  • Zavazadla a balíky se účtují podle hmotnosti – základní cena před slevou je 80 Kč/kg, minimální celková cena je 480 Kč (v případě že má zásilka méně než 6 kg). Některé konkrétní předměty (např. televize, kolo aj.) jsou účtovány ceníkově, případně je cena stanovena individuálně.
  • Pro zjednodušení procesu odeslání zásilky existuje možnost zarezervovat si datum a čas předání zásilky a předem vyplnit potřebné údaje. V případě rezervace je poskytována sleva – místo 80 Kč/kg je účtováno 70 Kč/kg, minimální cena je v takovém případě 420 Kč.
  • Není dovoleno převážet: alkohol, cigarety, léky, drogy, zbraně, peníze, zlato a jiné cennosti, syrové maso, koření.

Zarezervujte si termín předání zásilky a vyplňte formulář