Volos
Volos je malebné přístavní město na východním pobřeží Řecka, které je obklopeno kopců a Egejským mořem. Město je známé svým živým přístavem, kde se míchá moderní atmosféra s bohatou historií. Procházky po nábřeží nabízejí úžasné výhledy na moře a okolní hory. Volos je také výchozím bodem k návštěvě úchvatných destinací jako jsou Pelionské hory a ostrov Sporady. Pro milovníky gastronomie nabízí město širokou škálu tradičních řeckých pokrmů a možnost ochutnávat čerstvé mořské plody.


Olymp
Olymp je nejvyšší hora v Řecku a v antické mytologii byla domovem bohů. Tato majestátní hora, která se nachází na poloostrově Peloponés, láká návštěvníky nejen svou významnou historií, ale také nádhernou přírodou. Prozkoumejte úchvatné horské stezky, navštivte starověké archeologické lokality a užívejte si úžasný výhled z vrcholu. Oplývá bohatou faunou a flórou a nabízí zážitky pro každého, kdo touží po dobrodružství v přírodě.

Meteor
Meteor je skupina obřích vápencových skalních věží, které vystupují do nebe v centrální části Řecka. Tyto monumentální útvary, které se zdají být přímo vytesány v nebi, jsou domovem klášterů postavených na vrcholech skal, které sloužily jako útočiště pro mnichy již od 14. století. Meteor nabízí úžasné výhledy, fascinující historii a duchovní atmosféru. Pro milovníky přírody a zájemce o historii a kulturu Řecka je toto místo nevynechatelné. Cesta k této fascinující destinaci Vám zabere pouhou hodinu autem z Larissy.