Pobyt v Athénách (5 dní)

Řecká metropole Athény je úžasným velkoměstem, ve kterém najdete doslova úplně všechno: slavné antické památky, malebné uličky starých Athén z předešlých století s nádechem Orientu, obchodní bulváry moderního velkoměsta, slavný přístav Pireus, a také přes sto kilometrů krásných pláží obklopujících celou Attiku, jak se nazývá širší region v okolí Athén.

Athény každopádně stojí za vidění a s námi máte nyní možnost navštívit je téměř kdykoli během roku. Stačí si vybrat některý ze zvýhodněných balíčků níže. Odjezd naší autobusovou linkou z Prahy, Brna nebo Bratislavy je vždy v sobotu a příjezd do Athén v neděli odpoledne. Následný odjezd z Athén ve čtvrtek ráno a v pátek návrat do Bratislavy, Brna nebo Prahy. Celková délka zájezdu je tedy 7 dní a 6 nocí, z čehož 2 noci jsou na cestě a samotný pobyt v Athénách trvá 5 dní a 4 noci od neděle do čtvrtka.

Základní zájezdový balíček obsahuje zpáteční jízdenku do Athén naší autobusovou linkou z Prahy, Brna nebo Bratislavy, a ubytování v Athénách na 4 noci. K základnímu balíčku si můžete přikoupit výlety nebo jiné služby.