Pobyt v Řecku

Jako dopravce provozující autobusovou linku do Řecka jsme se dříve prodeji dovolené v Řecku nevěnovali. Nově jsme se však rozhodli využít svých možností a přinášet vám průběžně některé vybrané nápady a tipy, jak zajímavě a zároveň výhodně strávit pobyt v Řecku, a to nejen v létě u moře, ale celoročně. V Řecku je totiž krásně a příjemně po celý rok, a užít si můžete kromě koupání v moři i spoustu dalších věcí.

V Řecku je nespočet historických památek, ať již antických, byzantských, osmanských z období turecké nadvlády či novověkých. Stejně tak přírodní krásy nabízí vše, na co pomyslíte, od úžasných pláží a zálivů, přes chráněné přírodní parky a rezervace, až po vysoká pohoří. A proto i zážitky mohou mít nespočet podob – koupání a potápění v moři, vodní sporty jako například kite, windsurfing, sup a mnoho jiných, rybolov ze břehu i z moře, výletní plavby, ochutnávání řecké gastronomie, prohlížení památek, sportovní turistika, cykloturistika, trek…

Následující pobytové balíčky vždy obsahují dopravu autobusem naší linkou a proto jsou cenově zajímavé. Dopravní a cestovní kancelář Korona Travel se sídlem v Řecku má standardní pojištění CK proti úpadku v souladu s legislativou EU a je oprávněna prodávat své produkty a služby v zemích EU.

Soluň 5 dní